Úvodní strana » Sídlo společnosti

Sídlo společnosti

Sídlo společnosti je jedním ze strategických faktorů, který pomáhá budování pozitivní image nově vznikající společnosti. Dle našich dlouholetých zkušeností sídlo společnosti hraje významnou roli při navazování nových obchodních vztahů a to jak v České republice, tak především v zahraničí.
Zajistíme pro vaši firmu registraci sídla společnosti v některém z našich business center na lukrativní adrese v Praze – Václavském náměstí. Společně se sídlem společnosti vám budou poskytnuty služby „virtuální kanceláře“ v rozsahu, který si sami zvolíte.

Virtuální kancelář

Virtuální kancelář od Business Centra CHRONOS je ideální řešení pro společnosti i podnikatele – prezentace na prestižní adrese a v reprezentativních prostorech v Praze,
což pro strategii a budování image firmy může být významné hledisko.
Virtuální kancelář nabízí kompletní administrativní podporu a zázemí pro společnost, flexibilní řešení dle skutečných potřeb klienta a to vše bez vynaložení vlastních investic.

Jaké služby každodenně pro vás zajistí tým profesionálních asistentek?

  • příjem poštovních zásilek a jejich evidence, další zpracování dle vašich pokynů
  • telefonické služby – přijetí vzkazů, jejich zaznamenání a předání telefonicky nebo písemně dle dohody; v případě vašeho požadavku vám bude přidělena exkluzivní telefonní linka
  • správu datových schránek
  • sjednání obchodních schůzek, kontaktů s představiteli státní správy a další dle vašich pokynů
  • k dispozici budete mít dle potřeby pronájem buď kanceláře nebo jednací místnosti na hodinové / půl denní / denní bázi s recepčními službami, s kvalitním připojením na vysokorychlostní internet, cateringové a další služby
  • recepční a další administrativní služby

Kontaktní adresa

Tato služba je určena již existujícím českým i zahraničním subjektům, které mají zájem nebo potřebu zřídit v Praze pobočku své firmy a to vše bez vynaložení vysokých nákladů na zařízení vlastních prostor a nutnosti zajištění vlastního personálu.

K dispozici vám jsou všechny služby tzv. „virtuální kanceláře“, včetně kompletní administrativní podpory v případě obchodních jednáních v prostorách našich business center.

Kde nás najdete

Business Centre CHRONOS, s.r.o.
Václavské náměstí 66/808
110 00 Praha 1

Tel: +420 296 348 111
Fax: +420 222 211 327
E-mail: chronos@chronos-bc.cz