O nás

Společnost CHRONOS s.r.o. působí již 20 let na českém trhu, jedná se o vůbec první české business centrum na území České republiky, které nabízí klientům komplexní administrativní podporu – sídlo společnosti a pronájem kompletně zařízených kanceláří na prestižních adresách v Praze, služby virtuální kanceláře, pronájem zasedacích místností, administrativní služby na profesionální úrovni a zajišťované vysoce kvalifikovaným personálem se znalostí cizích jazyků.

Business Centre CHRONOS poskytuje další služby podnikatelům a firmám dle individuálních požadavků – účetní a daňové poradenství, vedení účetnictví, správu datových schránek, notářské a právní služby, založení společnosti, organizaci seminářů, konferencí team buildingů na klíč atd.

Díky 20 letům zkušeností vám můžeme nabídnout spolehlivost, profesionalitu, diskrétnost, loajalitu a především zázemí stabilního obchodního partnera - firmy s dlouholetou tradicí.

Business Centre CHRONOS je členem Aliance Business Centers Network (ABCN) - celosvětové aliance business center. Díky tomuto členství jsme schopni vám zajistit stejné služby ve více jak 120 zemích světa.


Weblogo

Kde nás najdete

Business Centre CHRONOS, s.r.o.
Václavské náměstí 66/808
110 00 Praha 1

Tel: +420 296 348 111
Fax: +420 222 211 327
E-mail: chronos@chronos-bc.cz